تبلیغات
تبلیغات

دوخت مانتو عربی

۸

دوخت مانتو عربی ,
    آموزش دوخت مانتو اداری ,
    دوخت مانتو با قیمت ارزان,
    دوخت مانتو مخمل ,دوخــت انـواع مانتـو :: آموزش دوخت مانتو کوتاه چهار دکمه

مانتو کوتاه چهار دکمه ابتدا الگوی اویه بالاتنه رو رسم می کنیم . و از سمت دولای باز برای روی هم آمدن مانتو11 سانت اضافه می ذاریم و امتداد یقه رو به 11 سانت وصل می کنیم.

مانتو کوتاه چهار دکمه
ابتدا الگوی اویه بالاتنه رو رسم می کنیم . و از سمت دولای باز برای روی هم آمدن مانتو11 سانت اضافه می ذاریم و امتداد یقه رو به 11 سانت وصل می کنیم.

چون سمت چپ مدل با سمت راست متفاوت هست از دو تا الگو استفاده میکنیم . قسمت سمت چپ را از 10 سانت بالای کمر جدا میکنیم و برای ان ساسون سرشانه را مطابق با مدل در نظر میگیریم و نیازی نیست که امتداد ساسون کمر را رسم کنیم.

ولی قسمت سمت راست را مطابق با مدل ساده و بدون برش و ساسون در نظر می گیریم.

بعد از برش پارچه اندازه دور گردن را مطابق با مدل میگیرم و بعد یقه را مطابق شکل به صورت دو طرف متفاوت برش میزنیم . البته اگه شما یک یقه با کلاس و قشنگ دارید از اون استفاده کنید.

دوخــت انـواع مانتـو :: آموزش دوخت مانتو فانتزی آستین سرخود ( رومی )

ابتدا الگوی اولیه استین کیمونو بلند را رسم می کنیم وقد لباس را مطابق با مدل از بالا تا پایین اندازه میزنیم . برای جلو لباس برای جادکمه و روی هم امدن لباس 4 سانت اضافه می ذاریم. بعد از پایین لباس 1/4 با*سن بیرون امده و از انتهای مچ استین در بالا به ان وصل میکنیم

ابتدا الگوی اولیه استین کیمونو بلند را رسم می کنیم وقد لباس را مطابق با مدل از بالا تا پایین اندازه میزنیم . برای جلو لباس برای جادکمه و روی هم امدن لباس 4 سانت اضافه می ذاریم. بعد از پایین لباس 1/4 با*سن بیرون امده و از انتهای مچ استین در بالا به ان وصل میکنیم ( مطابق با الگو (

پشت لباس هم مانند جلو میباشد با این تفاوت که یقه لباس 7 در 4 میباشد و باید وسط پشت روی دولای بسته قرار بگیرد

برای این مانتو ما نیاز به دو برابر قد پارچه داریم . مثلا اگر ما قد را یک متر گرفتیم نیاز به 2 متر پارچه برای این لباس نیاز داریم.
    دوخت مانتو مدل دار با الگو ,

+ نوشته شده توسط Kh20 در ، ۲۹۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دوخت مانتو عربی، آموزش دوخت مانتو اداری، دوخت مانتو با قیمت ارزان، دوخت مانتو مخمل، دوخت مانتو مدل دار با الگو
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر