تبلیغات
تبلیغات

آموزش کامل تکنیک های خیاطی

۰

, آموزش کامل تکنیک های خیاطی
, دریافت فیلم آموزش کامل خیاطی
, فیلم آموزش کامل تکنیک های خیاطی
 cd آموزش کامل خیاطی به فارسی ,
, خرید آموزش کامل خیاطی با قیمت مناسب , نتایج آزمون خیاطی فنی و حرفه ای مشهد
 درز منحنی دو طرفه : این نوع درزها ،به این شکل هستن که بعد از دوختن درز و برگردوندن اون به طرف روی پارچه می بینید که انحنای یکی از طرفین درز بطرف راست و انحنای اون یکی بطرف چپ هست.مثل برش پرنسسی . (برای اونهایی که نمیدونن برش پرنسسی چیه با یه مثال میگم که تو ذهنشون نقش ببنده.مانتوهایی که تا حالا خریدید رو اگه دقت کنید بعضی هاشون در قسمت جلوی لباس یه درز دارن که از کنار حلقه آستین شروع میشه و بطرف سینه میاد و بعد هم بطرف پایین مانتو ادامه پیدا میکنه، این نوع برش زدن رو برش پرنسسی می نامیم.)

من برای اینکه بتونم طرز دوختن این درزها ،رو بهتون بگم دو تکه پارچه کوچیک که جهت انحناشون با هم فرق داره رو قیچی کردم که بهتر متوجه بشید.

 

همونطور که می بینید جهت انحنای این دو تکه پارچه برعکس همه. جایی که برجسته ترین قسمت انحنای یک طرف هست ، قسمت فرو رفته اون یکی میشه.برای اینکه بتونید این دو تا رو بهم بدوزید. قسمت برجسته و فرو رفته هر دو تکه رو روی هم بذارید.

 

من با دست کوک زدم.اما شما میتونید از همون اول با چرخ این کار رو انجام بدید.وقتی این دو نقطه رو با نخ یا سنجاق بهم ثابت کردید ،دو تکه پارچه رو روی هم بخوابونید طوری که روی اونها بهم باشه و پشت پارچه بطرف شما.

 

حالا از نقطه مشخص شده تا یک طرف انحنا رو بدوزید.

 

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر